Biz Sizi Arayalım

* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

DİYARBAKIR HAVALİMANI
ADANA HAVALİMANI

Diyarbakır Havalimanı

Diyarbakır Havaalanı 1952 yılından itibaren hizmete girmiş olup yürürlükteki yaz tarifesine göre 24 saat iç-dış hat seferlerine açıktır. Diyarbakır Havaalanı 16/34 pistinin boyutları 3549x45 olup beton kaplamadır. ICAO kodu LTCC olup, Yurtdışı geliş-gidiş yapılmaktadır. 2008 yılı itibariyle ILS kullanılmaya başlanmıştır buda iptalleri minimum seviyeye çekmiştir. Diyarbakır Havalimanı kapasitesinin üstünde çalışmaktadır.


Kaynak: http://www.diyarbakir.dhmi.gov.tr/


DİYARBAKIR HAVALİMANI
DESTİNASYON
KM
SÜRE/DK
DİYARBAKIR HAVALİMANI - DİYARBAKIR/MERKEZ
20
15
DİYARBAKIR HAVALİMANI - BATMAN/MERKEZ
105
70
DİYARBAKIR HAVALİMANI - SİVEREK
100
70
DİYARBAKIR HAVALİMANI - BİNGÖL/MERKEZ
170
130
DİYARBAKIR HAVALİMANI - ERGANİ
63
50
DİYARBAKIR HAVALİMANI - MARDİN/MERKEZ
100
65
DİYARBAKIR HAVALİMANI - HASANKEYF
180
130
DİYARBAKIR HAVALİMANI - SİLVAN
100
70
DİYARBAKIR HAVALİMANI - BİSMİL
65
55
DİYARBAKIR HAVALİMANI - KULP
145
120

Diyarbakır Havalimanı'na gidiyor ya da havalimanından geliyorsanız güvenli, konforlu ve ekonomik ulaşım transferi için 444 789 0 çağrı merkezimizden bizi arayın.

Belirtmiş olduğunuz havalimanında veya adresinizde www.transfer444.com yetkilisi sizi bekliyor olacaktır. İşiniz, aileniz, arkadaşlarınız ve kalabalık grubunuz için kişi sayınıza göre seçebileceğiniz alternatif araç seçeneklerimiz hizmetinizdedir.

Adresinizden Havaalanına ya da Havalimanından gitmek istediğiniz yere konforlu ve hesaplı bir transferle ulaştıralım sizi. Diyarbakır Havalimanı taksi - taxi hizmeti için www.transfer444.com' dan rezervasyon yapabilirsiniz. Profesyonel sürücüler, rekabetçi fiyatlar, yüksek standartlarda transfer araçları ve kaliteli bir hizmet sizi bekliyor.

Standardı olmayan kalabalık yolculuklardan uzak; bölgesine ve işine hakim, takım elbiseli profesyonel ve güler yüzlü sürücülerimiz eşliğinde yeni, kaliteli, bakımlı ve temiz araçlarımızla size özel transfer hizmetiniz transfer444 standartlarıyla gerçekleşecektir.

Tüm transfer ve turlarımız, İngilizce dil bilen rehberlerimiz ile birlikte deneyimli SRC belgeli şoförlerimiz tarafından "Kalite" misyonumuzu ön planda tutarak yapılmaktadır. VIP havalimanı transferleriniz için son model sedan araç, Mercedes Vito, Mercedes Viano, gruplar için özel olarak tasarlanmış lüks Mercedes Sprinter minibüslerimiz 7/24 hizmetinize hazırdır.

Şirketimize ait D2 yetki belgesinin yanı sıra, şirketimiz sedan binek araçlarında A1 yetki belgesi bulunmaktadır. Sedan binek araçlarla havalimanı transferi yapacak olan aracın A1 yetki belgesinin ve koltuk sigortalarının olması karayolu kanununca zorunludur. Ulaştırma bakanlığınca yapılan kontrollerde, belgesi olmayan rent a car araçlarıyla yapılan transferlerin tespitinde sizin ve misafirlerinizin içinde bulunduğu araçta cezai işlem uygulanmaktadır.

Transfer444; Türkiye'nin birçok havaalanında iş ortakları ile birlikte taşımacılık hizmeti veren bir şirkettir. Türkiye genelinde oluşturmuş olduğumuz sistemi müşterilerimize "en uygun fiyata en kaliteli hizmet" sloganıyla sunuyoruz. Hizmetlerimizi kullanan müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamak için 7/24 çalışan transfer operasyonumuz, çağrı merkezimiz ve müşteri hizmetlerimiz ile gece gündüz çalışıyoruz.

Transferin resmi sitesi'ne

ulaşmak çok kolay!
0850 250 78 90
HAFTA İÇİ

: 09:00 - 18:30

HAFTA SONU

: 09:00 - 16:00

BİZ SİZİ ARAYALIM