Biz Sizi Arayalım

* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

NEVŞEHİR HAVALİMANI
NEVŞEHİR HAVALİMANI

Nevşehir Kapadokya Havalimanı

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Dünyanın 8. harikası olarak nitelendirilen ve ülkemizin en önemli tarihi ve turizm merkezlerinden biri olan KAPADOKYA YÖRESİ' nin yüksek turizm potansiyeline cevap vermek üzere, 15 Kasım 1998 tarihinde Nevşehir – Tuzköy Hava Meydanı ismiyle hizmete giren Havalimanı nın adı 17 Aralık 1998 gün ve 235556 sayılı Resmi Gazetede yayımlandığı üzere Nevşehir – Kapadokya Havalimanı olarak değiştirilmiş ve uluslararası sınır kapısı ilan edilmiştir. Nevşehir – Kapadokya Havalimanı şehir merkezine 30 km, ilçe merkezine ise 11 km. uzaklıktadır. Kapadokya Havalimanı Nevşehir'in yanı sıra çevre illerin de sivil hava ulaşımına açılan kapısı niteliğindedir. Haftanın 7 günü de trafiğe açık bulunan Nevşehir – Kapadokya Havalimanı nında THY tarafından her gün İSTANBUL – NEVŞEHİR –İSTANBUL iç hat tarifeli seferleri bulunmakta olup, yaz sezonunda İspanya, Yunanistan ve diğer ülkelerden dış hat turistik charter seferleri yapılmaktadır

Nevşehir Kapadokya Havalimanı, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından işletilen uluslararası nitelikteki 12 havalimanından biridir. Hali hazırda her türlü sivil – askeri trafiğe uluslararası standartlarda hizmet verecek alt yapı, üst yapı, tesisleri ile teknik donanım ve teçhizata sahip olup, Uluslararası Sivil Havacılık Teşkilatı`nın (ICAO) yaptığı sınıflandırma kriterlerine göre kategori I (CAT – I) niteliklerinde 24 saat esasına göre hizmet vermektedir. 1500 m2 iç hatlar terminali, 2000 m2 dış hatlar terminali, 3000x45 mt. boyutlarında beton kaplama pisti, 240x120 mt. ebadında 5 uçak (büyük gövdeli) kapasiteli apronu, 238x24 mt. boyutlarında taksi yolu, itfaiye binası, ısı merkezi, güç merkezi, tamir – bakım atölyesi ve personel yemekhanesi mevcut olup toplam 2.495.500 m2 alan üzerine kurulmuştur. Bunun yanı sıra 24 saat hizmet veren Meteoroloji İstasyonu, POAŞ`a ait akaryakıt ikmal tesisleri ve 400 araç kapasiteli otoparkı bulunmaktadır.

Kaynak: http://www.kapadokya.dhmi.gov.tr/Nevşehir Kapadokya Havalimanı'na gidiyor ya da havalimanından geliyorsanız güvenli, konforlu ve ekonomik ulaşım transferi için 444 789 0 çağrı merkezimizden bizi arayın.

Belirtmiş olduğunuz havalimanında veya adresinizde www.transfer444.com yetkilisi sizi bekliyor olacaktır. İşiniz, aileniz, arkadaşlarınız ve kalabalık grubunuz için kişi sayınıza göre seçebileceğiniz alternatif araç seçeneklerimiz hizmetinizdedir.

Adresinizden Havaalanına ya da Havalimanından gitmek istediğiniz yere konforlu ve hesaplı bir transferle ulaştıralım sizi. Nevşehir Kapadokya Havalimanı taksi - taxi hizmeti için www.transfer444.com' dan rezervasyon yapabilirsiniz. Profesyonel sürücüler, rekabetçi fiyatlar, yüksek standartlarda transfer araçları ve kaliteli bir hizmet sizi bekliyor.

Standardı olmayan kalabalık yolculuklardan uzak; bölgesine ve işine hakim, takım elbiseli profesyonel ve güler yüzlü sürücülerimiz eşliğinde yeni, kaliteli, bakımlı ve temiz araçlarımızla size özel transfer hizmetiniz transfer444 standartlarıyla gerçekleşecektir.

Tüm transfer ve turlarımız, İngilizce dil bilen rehberlerimiz ile birlikte deneyimli SRC belgeli şoförlerimiz tarafından "Kalite" misyonumuzu ön planda tutarak yapılmaktadır. VIP havalimanı transferleriniz için son model sedan araç, Mercedes Vito, Mercedes Viano, gruplar için özel olarak tasarlanmış lüks Mercedes Sprinter minibüslerimiz 7/24 hizmetinize hazırdır.

Şirketimize ait D2 yetki belgesinin yanı sıra, şirketimiz sedan binek araçlarında A1 yetki belgesi bulunmaktadır. Sedan binek araçlarla havalimanı transferi yapacak olan aracın A1 yetki belgesinin ve koltuk sigortalarının olması karayolu kanununca zorunludur. Ulaştırma bakanlığınca yapılan kontrollerde, belgesi olmayan rent a car araçlarıyla yapılan transferlerin tespitinde sizin ve misafirlerinizin içinde bulunduğu araçta cezai işlem uygulanmaktadır.

Transfer444; Türkiye'nin birçok havaalanında iş ortakları ile birlikte taşımacılık hizmeti veren bir şirkettir. Türkiye genelinde oluşturmuş olduğumuz sistemi müşterilerimize "en uygun fiyata en kaliteli hizmet" sloganıyla sunuyoruz. Hizmetlerimizi kullanan müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamak için 7/24 çalışan transfer operasyonumuz, çağrı merkezimiz ve müşteri hizmetlerimiz ile gece gündüz çalışıyoruz.

Transferin resmi sitesi'ne

ulaşmak çok kolay!
0850 250 78 90
HAFTA İÇİ

: 09:00 - 18:30

HAFTA SONU

: 09:00 - 16:00

BİZ SİZİ ARAYALIM