Biz Sizi Arayalım

* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI
SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI

Sabiha Gökçen Havalimanı

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı (IATA: SAW,ICAO:LTFJ) Pendik ilçesi sınırlarında inşa edilen İstanbul'un 2. havalimanıdır.

Havalimanı ismini, dünyanın ilk kadın savaş pilotu ve Türkiye'nin ilk kadın pilotu olan Sabiha Gökçen'den almıştır. Havalimanının temeli Şubat 1998 tarihinde atılmış, Ocak 2001 tarihinde bitirilen havalimanı toplam 550 milyon USD ye mal olmuştur. 2015 yılında açılacak yeni pisti, (3500x60m) dünyanın en büyük yolcu uçağı olan Airbus A380'in Türkiye'deki inebileceği tek pisttir. Türkiye'deki Havaalanları İstatistiklerine göre, toplam yolcu trafiği bakımından üçüncü havalimanıdır.

Yeni terminal binası 25 milyon yıllık yolcu kapasitesine sahiptir, yurt içi ve yurt dışı uçuşları aynı çatı altında yapılmaktadır. İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda 4.718 araç ve 72 otobüs kapasiteli 4 katlı otopark bulunmaktadır.

Kara ve hava tarafından ayrı girişleri olan 4 katlı ve 128 odalı havalimanı oteli, 112 adet check-in kontuarı, 24 adet self check in kontuarı, VIP binası ve apron manzaralı CIP bölümleri, 8 adet en büyük gövdeli (IATA kod E) veya 16 adet orta gövdeli (IATA kod C) uçağa eş zamanlı hizmet verilebilecek çoklu uçak park ettirme sistemi, 400 m² konferans salonu, yiyecek ve içecek sektörünün önde gelen markalarının hizmet verdiği 5.000 m2 restoran ve cafe alanı, uluslararası düzeyde 4.500 m² lik duty free alanı bulunmaktadır.

Üç bin metre uzunluğunda bir piste sahip bulunan Havalimanının 55 uçak kapasiteli park alanında aynı anda 22 uçağa beş bin metreküplük akaryakıt deposundan borular yardımıyla yakıt verilebilmektedir. Açılacak yeni pistin uzunluğu işletme tarafından 3500 metre uzunluk ve 60 metre genişlik olarak açıklanmıştır. Bu pist Türkiye Cumhuriyeti ve çevresindeki ülkelerde Airbus A380'in inebileceği tek pisttir.


SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI
DESTİNASYON
KM
SÜRE/DK
SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI - BAKIRKÖY
63
60
SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI - BEYAZIT/S.AHMET
47
55
SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI - TAKSİM
45
45
SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI - MECİDİYEKÖY
10
15
SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI - MASLAK
47
50
SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI - SARIYER
70
75
SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI - KADIKÖY
30
35
SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI - ÜSKÜDAR
34
40
SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI - BOSTANCI
30
30
SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI - KARTAL
25
25
SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI - PENDİK
12
15
SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI - ÜMRANİYE
26
25

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na gidiyor ya da havalimanından geliyorsanız güvenli, konforlu ve ekonomik ulaşım transferi için 444 789 0 çağrı merkezimizden bizi arayın.

Belirtmiş olduğunuz havalimanında veya adresinizde www.transfer444.com yetkilisi sizi bekliyor olacaktır. İşiniz, aileniz, arkadaşlarınız ve kalabalık grubunuz için kişi sayınıza göre seçebileceğiniz alternatif araç seçeneklerimiz hizmetinizdedir.

Adresinizden Havaalanına ya da Havalimanından gitmek istediğiniz yere konforlu ve hesaplı bir transferle ulaştıralım sizi. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı taksi - taxi hizmeti için www.transfer444.com' dan rezervasyon yapabilirsiniz. Profesyonel sürücüler, rekabetçi fiyatlar, yüksek standartlarda transfer araçları ve kaliteli bir hizmet sizi bekliyor.

Standardı olmayan kalabalık yolculuklardan uzak; bölgesine ve işine hakim, takım elbiseli profesyonel ve güler yüzlü sürücülerimiz eşliğinde yeni, kaliteli, bakımlı ve temiz araçlarımızla size özel transfer hizmetiniz transfer444 standartlarıyla gerçekleşecektir.

Tüm transfer ve turlarımız, İngilizce dil bilen rehberlerimiz ile birlikte deneyimli SRC belgeli şoförlerimiz tarafından "Kalite" misyonumuzu ön planda tutarak yapılmaktadır. VIP havalimanı transferleriniz için son model sedan araç, Mercedes Vito, Mercedes Viano, gruplar için özel olarak tasarlanmış lüks Mercedes Sprinter minibüslerimiz 7/24 hizmetinize hazırdır.

Şirketimize ait D2 yetki belgesinin yanı sıra, şirketimiz sedan binek araçlarında A1 yetki belgesi bulunmaktadır. Sedan binek araçlarla havalimanı transferi yapacak olan aracın A1 yetki belgesinin ve koltuk sigortalarının olması karayolu kanununca zorunludur. Ulaştırma bakanlığınca yapılan kontrollerde, belgesi olmayan rent a car araçlarıyla yapılan transferlerin tespitinde sizin ve misafirlerinizin içinde bulunduğu araçta cezai işlem uygulanmaktadır.

Transfer444; Türkiye'nin birçok havaalanında iş ortakları ile birlikte taşımacılık hizmeti veren bir şirkettir. Türkiye genelinde oluşturmuş olduğumuz sistemi müşterilerimize "en uygun fiyata en kaliteli hizmet" sloganıyla sunuyoruz. Hizmetlerimizi kullanan müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamak için 7/24 çalışan transfer operasyonumuz, çağrı merkezimiz ve müşteri hizmetlerimiz ile gece gündüz çalışıyoruz.

Transferin resmi sitesi'ne

ulaşmak çok kolay!
0850 250 78 90
HAFTA İÇİ

: 09:00 - 18:30

HAFTA SONU

: 09:00 - 16:00

BİZ SİZİ ARAYALIM