Biz Sizi Arayalım

* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

SIK SORULAN SORULAR
444 7890 nolu çağrı merkezimiz, web sayfamız ve yetkili acentelerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Seyahate çıkmadan 24 saat öncesinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bayram ve yılbaşı gibi özel tarihler için 72 saat önceden rezervasyon yaptırmanızı rica ederiz.
Önemli Not: Rezervasyonunuz sonrasında tarafınıza gönderilen sözleşmeyi imzalayarak; rezervasyon@transfer444.com adresimize ya da 0212 217 55 66 nolu faksımıza göndermenizi rica ederiz.
Rezervasyon teyidiniz E-Mail olarak size ulaştırılacaktır.
Çıkış kapısında bulunan Transfer444 tabelalı “Transfer Sorumlumuza” veya “Çağrı Merkezimize” ulaşmanız yeterli olacaktır.
Özel transferlerde aracınız alınış saatinize göre hazır olacaktır. Paylaşımlı transferlerde araç hareket saatleri seyahat belgelerinizde bulunmaktadır. Rötarlı uçuşlarda bir sonraki planlanan araç için bölge yetkililerimiz sizinle iletişime geçecektir.
Özel transferlerde aracımızda unuttuğunuz eşyanız, belirteceğiniz adrese kargo ile ödemeli olarak gönderilecektir.
Çuval, sandık, teneke kaplar, akıcı, kokucu, patlayıcı, radyoaktif ve yanıcı maddelerin taşınması yasaktır. Her yolcunun maksimum 50cm x 70cm ebadında, 30 kg ağırlığında 1 bagaj hakkı vardır. Araç cinsinin değiştirilebilmesi için, fazla bagaj bilgisinin rezervasyon esnasında bildirilmesi gerekir. Bildirilmeyen bebek arabası, bisiklet ve golf-kayak gibi spor malzemeleri kabul edilmeyecektir.
Sefer iptali durumunda; rezervasyonunuzun yanmaması için değişiklik-iptal gibi şartları, lütfen mesai saatleri içinde “Çağrı Merkezimize” bildiriniz. Rötar durumunda; 2 saati geçen rötarlı uçuşlarda, transfer444’ün havaalanında araç bekletme zorunluluğu ortadan kalkar.
Bagaj ve gümrük işlemleri sırasında 30 dakikayı geçecek gecikmelerde “Transfer Sorumlumuza” veya “Çağrı Merkezimize” haber vermeniz gerekmektedir.
Rezervasyonunuzu, transferin en geç 12 saat öncesine kadar, iptal – değişiklik yapabilirsiniz. Mücbir sebepler hariç, transfer kullanmadığı takdirde veya transfer başlangıcına 12 saat kala iptal ettirmek istenirse ücret iadesi yapılamaz.
Araç içerisinde evcil hayvan taşıması yasaktır. Sorumluluk yolcuya ait olmak kaydıyla, özel kafeslerinde bagaj bölümünde taşınabilir.
Evet. Tekerlekli sandalye ile seyahat ediyorsanız lütfen sandalyenizin katlanabilir olup olmadığını rezervasyon sırasında belirtiniz.
Talebiniz halinde belitmiş olduğunuz fatura adresinize postalanacaktır.
Paylaşımlı transferlerimizde çocuk (3-6 yaş) yolcularımız için % 50 indirim uygulanmaktadır. 0-2 yaş bebek yolcularımız ücretsizdir. (koltuk verilmez)
Evet. Transfer444 araçları zorunlu kaza ve koltuk sigortasına sahiptir.
A1, D1 ve D2 yetki belgeleri Ulaştırma Bakanlığı tarafından ticari amaçla otomobil ile yolcu taşımacılığı yapacak gerçek ve tüzel kişilere verilir. Bu belgeler olmaksızın turizm taşımacılığı yapılamaz.

Transferin resmi sitesi'ne

ulaşmak çok kolay!
0850 250 78 90
HAFTA İÇİ

: 09:00 - 18:30

HAFTA SONU

: 09:00 - 16:00

BİZ SİZİ ARAYALIM